Organizator:

Moc wydarzeń, jeden termin – nadchodzą potężne targi!

Podziel się

W dniach 31.08-3.09.2021 w Poznaniu zobaczymy prezentację najnowszych produktów, technologi i rozwiązań z branży logistyki, magazynowania, transportu, druku i skanu 3D, bhp, pożarnictwa, ratownictwa, subcontractingu, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn produkcyjnych i naturalnie branży dronowej! Tyle wydarzeń, jeden termin - największe tego typu targi w Europie Środkowo - Wschodniej!

ITM INDUSTRY EUROPE - Targi ITM to wiodące w tej części Europy targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0. Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Poznaj światowe trendy w przemyśle, zobacz pracujące maszyny, weź udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących!

SUBCONTRACTING - Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING - miejsce zawierania kontraktów na podwykonawstwo z zakresu przetwórstwa metali, tworzyw sztucznych i gumy oraz szeroko rozumianych usługi dla przemysłu. Kluczowym elementem targów są spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings - rozmowy na linii kupiec-wykonawca.

MODERNLOG - Nowoczesność, otwartość na zmiany, innowacyjna logistyka - tym charakteryzują się targi Modernlog. Ich organizacja w towarzystwie ITM Industry Europe pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Podczas wydarzenia nie zabraknie rozwiązań wpisujących się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków.

3D SOLUTIONS - Targi 3D SOLUTIONS, dedykowane profesjonalistom, zapewnią wszystkim uczestnikom dostęp do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych. Do dyspozycji zwiedzających będą: prezentacje drukarek 3D, wydruków, skanerów 3D, konsultacje i możliwość zapoznania się z technologią „na żywo”. 3D SOLUTIONS odbywają się w trakcie trwania cenionych i prestiżowych targów ITM Industry Europe.

BHP, POŻARNICTWO I RATOWNICTWO – Targi SAWO to kompleksowa prezentacja najnowszych produktów z zakresu ochrony i bezpieczeństwa zdrowia pracowników, służb mundurowych i ratowniczych. Oprócz szerokiego zakresu produktów i rozwiązań technologicznych, targi SAWO oferują także szereg ważnych, merytorycznych prelekcji o najbardziej aktualnej problematyce bezpieczeństwa i higieny pracy, a także dedykowanych szkoleń np. dla zastępów OSP. Nie brakuje także elementów rozrywkowych, jak np. turniej Hydroball, czyli wielkiej piłki kierowanej strumieniem wody z prądownic.

oraz oczywiście:

POZNAŃ DRONE EXPO – pełen przegląd możliwości branży droniarskiej, który doskonale uzupełni powyższe tematy, pozwalając na znacznie większe możliwości działania. W Poznaniu ponownie zobaczymy zarówno te najmniejsze jednostki, jak i te najbardziej zaawansowane technologicznie. Poznamy pełen zakres możliwości wykorzystania dronów w różnych dziedzinach m.in.: security, służby mundurowe, budownictwo, geodezja, logistyka czy rolnictwo.

Będzie się działo! Tego nie możesz przegapić!31.08-3.09.2021 w Poznaniu! Zapraszamy!